Şarkıcı Doğuş Cezaevinde Yaşadıklarını Açıklayınca “Neler Yaşamış Be” Dedirtti!

Şimdilerde şarkılarıyla müzik listelerinde büyük bir yükselişe geçen Doğuş, bu aralar gündemden düşmüyor. En son Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Esra Hanım, Doğuş’la ilişki yaşayıp dini nikah kıydıklarını açıklayarak hepimize kısa süreli bir şok yaşatmıştı. Doğuş, bu olaydan sonra şimdi de bugün katıldığı 2. Sayfa programında cezaevinde yaşadıklarını anlatınca duyanları dumur etti. 

İşte detaylar ?

Doğuş, son dönemlerde yakın arkadaşı İbrahim Erkal’ın şarkılarını yeniden yorumlayarak büyük bir yükselişe geçti biliyorsunuz ki.

Doğuş, en son hakkında çıkan ihanet iddialarıyla magazin gündemini sallamıştı hatırlarsanız.

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Esra Hanım, Doğuş’la ilişki yaşayıp dini nikah kıydıklarını açıklayarak hepimize kısa süreli bir şok yaşatmıştı.

Doğuş, bu bomba iddialardan sonra şimdi de bugün katıldığı 2. Sayfa programındaki açıklamalarıyla gündeme geldi.

Doğuş, önce “Ben küçük yaşta yaptığım şeylerin cezasını Doğuş olduktan sonra ödedim. En iyi dönemlerimde ödedim” dedi.

Sonra bu sözlerini “Büyük bir markayla anlaşmam var 100 konser. O konserler bana değil, çünkü ben cezaevine girdiğim için başka bir kadın sanatçıya gitti. Bunları da yaşadık” diyerek açıkladı.

Cezaevi için “Bir dönem evim gibiydi oralar” diyen Doğuş, “18 yaş öncesi benim siyah. Bu bir gerçek” diyerek cezaevi günlerine vurgu yaptı.

Cezaevi açıklamalarına devam eden Doğuş, cezaevi için “Kuş gibisin. Parmaklığa tıkıyorlar seni affedersin böyle mala bağlıyorsun. Dünyadan bir habersin. Allah düşmanımı düşürmesin” dedi.

Program sunucularının “Doğuş, unutamadığın bir gün bir saat var mı?” sorusunu Doğuş, “Vuruldum ya kalbimden 14 yaşımda en büyük unutamadığım odur. Şişi böyle gece soktu bana herif tel örgüden.” diyerek cevapladı.

Cezaevinde yaşadıklarıyla hepimizi dumur eden Doğuş, açıklamalarını “Her şeyin dibini yaşadım” diyerek bitirdi.

Siz Doğuş’un bu açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir